Shopping Cart 0 items - 0.00$ 0

Tylko sobie wyobraź. Zamiast wstawać codziennie rano do pracy, której nie lubisz i znosić humory szefa, którego nie szanujesz, raz na zawsze zaczniesz zajmować się tym, czym naprawdę chcesz. Będziesz prowadził swój projekt na rzecz innych, bez strachu o wynagrodzenie czy opłacenie wszystkich faktur. Z niewielką pomocą staniesz się profesjonalnym przedsiębiorcą społecznym i skutecznym fundraiserem.

Czy to tylko piękny sen? Niekoniecznie. Na własnej skórze sprawdziliśmy, że da się to zrobić. Stworzyliśmy organizacje i projekty, które po roku, dwóch czy trzech są już samofinansującymi się inicjatywami, mogą pomagać innym i poszerzać pole swojego działania z roku na rok. Zobacz nasze portfolio. 

Czego zatem potrzeba, by marzenia o stałym pomaganiu się spełniły?

Przede wszystkim myśl o swoim projekcie i swojej organizacji jak o firmie. Pomyśl jaką wartość możesz zaproponować innym. To że nie produkujesz spodni czy odkurzaczy, nie znaczy, że nie możesz czegoś sprzedać. Dla firm coraz ważniejsze staje się dbanie o środowisko, społeczność lokalną czy satysfakcję i zadowolenie z pracy własnych pracowników.

Zapytasz może: „ale jak to? mam sprzedawać satysfakcję i zadowolenie pracowników??? 

Odpowiem Ci: tak, możesz to robić, jeśli jesteś w stanie poprzez swoje działania społeczne dostarczać taką wartość firmom. Możesz też tworzyć dziesiątki, a może i setki innych „produktów”. Na pewno potrafisz coś, czego nie potrafią inni, na pewno Twoje działania społeczne są wyjątkowe pod jakimś kątem, a inni tej wyjątkowości mogą poszukiwać.

Przykład: zorganizowaliśmy kursy nauki programowania dla dzieci z domów dziecka, a ich mentorami zostali pracownicy dużych firm. Firmy stawały się sponsorami projektu. Generowaliśmy ogromną wartość zarówno dla tych dzieci, jak również firmy oraz jej pracowników i nie wydawaliśmy przy tym pieniędzy. Wręcz przeciwnie – „zarabialiśmy” i mieliśmy środki na prowadzenie całej akcji. Ty na pewno też możesz stworzyć innowacyjny model lub w ciekawy sposób stworzyć wartość, za którą Twoja „grupa docelowa” będzie chciała zapłacić. 

Nasze doświadczenia w prowadzeniu projektów społecznych oraz doradztwo dla organizacji pozarządowych pozwala nam być pewnym tego, że niemal każdy projekt może stać się opłacalną inicjatywą. Wszystko zależy od ludzi, którzy ją prowadzą, czy wystarczy im motywacji, zaangażowania i wiedzy, która do tego doprowadzi. 

Jeśli będziesz widział efekty swojej pracy, zaangażowania i motywacji na pewno Ci nie zabraknie. Dlatego to, w czym my możemy Ci pomóc to wiedza na temat tego jak budować opłacalne organizacje, jak gromadzić środki i współpracować z biznesem. 

Skupiamy się na przekazywaniu naszej wiedzy i doświadczenia. Stworzyliśmy autorskie metody, które będziesz mógł wprowadzić do swoich działań od razu!

Organizujemy 1-dniowe szkolenia pt. „FUNDRAISING I SPRZEDAŻ W PROJEKCIE SPOŁECZNYM”. 

Szkolenie zawiera 4 moduły:
1, Przedstawienie możliwych źródeł finansowania projektów społecznych.
2. Psychologia współpracy z biznesem – główne założenia efektywnego procesu sprzedaży, elementy behawioralne komunikacji biznesowej, dobre praktyki działania
3. Podstawy budowania procesów sprzedażowych: wybór grup docelowych, tworzenie propozycji wartości, tworzenie odmów i zamykanie sprzedaży.
4. Dbanie o relacje z pozyskanym klientem – jak robić to dobrze. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: pwojtowicz@socialmovershub.com. 

 

Warsztaty tworzenia procesu pozyskiwania klientów i sponsorów dla Twojej organizacji. 

W trakcie prowadzonych przez nas warsztatów przedstawimy Ci tematy omawiane podczas szkolenia, o którym mowa powyżej („Fundraising i sprzedaż w projekcie społecznym”) i równocześnie wspólnie będziemy pracować nad stworzeniem procesów sprzedażowych dla Twojej organizacji.

W trakcie warsztatów opracujesz z nami:
– dokładną analizę i mapę potrzeb Twojej grupy docelowej,
– propozycję wartości, czyli jak komunikować to, co chcesz sprzedać, by zainteresować potencjalnego klienta,
– treść pierwszego maila i pierwszej rozmowy telefonicznej  do potencjalnego klienta/sponsora,
– scenariusze rozmów na każdym etapie zdobywania klienta,
– odmowy, które przekujesz w swoje silne strony,
– swój sposób na zamykanie sprzedaży,
– zbieranie poleceń.

Efektem warsztatów będzie spisany Twój własny proces sprzedaży, który możesz edytować, dopracowywać i przekazywać członkom swojej organizacji. Dzięki usystematyzowaniu procesu sprzedażowego będziesz mógł monitorować skuteczność swoich działań na każdym etapie, mierzyć efektywność i poprawiać scenariusz ze spotkania na spotkanie.

Dodatkowym atutem będą praktyczne przykłady z innych projektów, które pomogą Ci przygotować się odpowiednio do tego rodzaju rozmów oraz pozyskać dodatkową pewność siebie w oparciu o materiały i już sprawdzone procedury działania. 

Z pewnością siebie, którą otrzymasz w pakiecie z zaprojektowanym procesem, Twoje efekty w pozyskiwaniu sponsorów i klientów przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: pwojtowicz@socialmovershub.com. 

 

Jeśli jesteś na bardziej zaawansowanym etapie, zdobywasz klientów regularnie, ale chciałbyś rozwinąć organizację jeszcze bardziej lub chciałbyś bardziej rozwinąć zagadnienia przedstawione powyżej, zapraszamy do kontaktu i udział w indywidualnym doradztwie. 

Pomożemy nawet w najtrudniejszych tematach! Nasz zespół to specjaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem w takich obszarach jak:
– budowanie procesów sprzedaży w dużych i małych firmach (zarówno start-upach, jak i korporacjach),
– udział w programach mentorskich dla startupów,
– marketing i budowanie marki (zobacz nasze portfolio),
– budowanie zaangażowanych zespołów,
– współpraca z influencerami,
– organizacja kampanii medialnych i społecznych. 

Zobacz nasze portfolio. 

e-mail: pwojtowicz@socialmovershub.com
tel: +48 608390251
www.socialmovershub.com