Shopping Cart 0 items - 0.00$ 0

Od 9 lat łączymy pasję do pomagania z nowoczesnym podejściem do biznesu.

Przez ostatnie lata z sukcesami prowadziliśmy liczne projekty społeczne i biznesowe. Wspieraliśmy dzieci z patologicznych środowisk, pomagaliśmy bezdomnym zwierzętom, organizowaliśmy kampanie charytatywne oraz wydarzenia edukacyjne. Tworzyliśmy procesy biznesowe w startupach i dużych firmach. Wszystkie te inicjatywy miały jeden wspólny mianownik - były oparte na przemyślanych modelach biznesowych, które pozwoliły je utrzymać i sprawiły, że trwają one do dziś. Teraz naszą wiedzę chcemy przekazać innym, by powstawało coraz więcej udanych i skutecznych biznesów społecznych.

Nasz zespół

Paulina Wójtowicz
Founder & CEO
Joanna Trojańska
Co-founder & COO
Przemysław Stanisz
Strategy Partner
Erik Wesner
Strategy Partner

Dlaczego warto z nami współpracować?

0
%

Jesteśmy zaangażowani

Zawsze możesz na nas polegać

W każdy projekt wkładamy maksimum swoich sił, by nasi Partnerzy i Klienci byli dumni, z tego co wspólnie tworzymy.

0
%

Stawiamy na wyniki

Działamy efektywnie

Do tworzonych przez nas projektów społecznych wprowadzamy modele opłacalności, dzięki którym wiemy, że to co robimy, ma sens.

Nasze doświadczenie w liczbach

0
lat doświadczenia
0
zrealizowanych projektów
0
przeszkolonych osób
0
osób, które widziały nasze kampanie

Co o nas mówią

Jakub Sobczyk

Firma zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie prac. Nie znajdą Państwo lepszej na rynku. Wieloletnie doświadczenie w biznesie i trzecim sektorze pozwala łączyć te dwa światy z korzyścią dla obu stron.

Jakub Sobczyk

Specjalista ds. marketingu internetowego.
Bartłomiej Adamczyk

Paulina Wójtowicz to skuteczny manager kierujący swoim zespołem do osiągnięcia celu. Ogrom pracy i zaangażowanie widać na każdym kroku. Miałem przyjemność doświadczyć tego na własnej skórze, pracując z Pauliną w jednym zespole. Z czystym sumieniem rekomenduje Paulinę w działaniach biznesowych i CSR.

Bartłomiej Adamczyk

CEO Monetyzujemy.pl
Mariola Pękala-Piekarska

Paulina Wójtowicz to osoba z niekończącymi się pomysłami, które przekuwa w opłacalne inicjatywy. Pokazuje, że można prowadzić organizację pozarządową z sukcesami, bez korzystania ze środków publicznych. Podczas szkolenia, które organizowałam, uczestnicy byli zachwyceni jej wiedzą, ciekawą prezentacją i doskonałym przygotowaniem.

Mariola Pękala-Piekarska

Prezes Stowarzyszenia Korzenie i Skrzydła
Aneta Kutnik

Dzięki Paulinie spotkałam wartościowych młodych ludzi, którzy z wielką odpowiedzialnością podchodzą do swojej pracy. Ujęła mnie jej troska i dbałość o ludzi, postawa życzliwości i wdzięczności dla pracy innych, pasja i skuteczność oraz fachowa wiedza i rzetelność z jaką podejmuje się działań, które zawsze realizuje do końca.

Aneta Kutnik

Trener rozwoju osobistego i komunikacji
Anna Han

Doradztwo jakie Paulina przeprowadziła dla naszej fundacji okazało się niezwykle pomocne i rozwijające. Dowiedzieliśmy się jak podchodzić do tematu tworzenia ofert i produktów, dzięki którym nasza fundacja może zarabiać środki na prowadzenie stałej działalności. Wdrażamy metody zaproponowane przez Paulinę i już widzimy pierwsze efekty tych działań.

Anna Han

Prezes Fundacji Trampolina