Shopping Cart 0 items - 0.00$ 0

Robisz tyle dobrych rzeczy, ale czujesz, że mógłbyś jeszcze więcej, gdyby tylko ktoś zechciał Cię wesprzeć? Marzysz o tym, by więc osób wiedziało o tym, co robisz? Nie jesteś sam. O większym zasięgu swoich akcji marzą chyba wszyscy, ale udaje się to tylko nielicznym. A skoro da się to zrobić, znaczy że Ty też możesz powiększyć krąg osób, które usłyszą o Tobie i o tym, co robisz.

Chyba każdy Polak zna WOŚP, Szlachetną Paczkę czy Fundację Mam marzenie. Te organizacje, tak jak Twoja zaczynały od jednego wolontariusza, pierwszego darczyńcy i pierwszego sponsora. Jak im się to udało? Wiedzieli w jaki sposób pokazywać to, co robią, jak angażować i zachęcać do działania. 

Przez kilka lat tworzyliśmy własne projekty, w które zaangażowaliśmy kilkaset tysięcy osób. Jak to zrobiliśmy? Wymyślaliśmy masę różnych kreatywnych akcji, które zwracały uwagę (tutaj nasze portfolio). Ale wiemy jedno – sukces nie byłby możliwy bez zbudowania odpowiedniej komunikacji i obwieszczenia światu naszego „WHY”, czyli najważniejszej rzeczy – dlaczego robimy, to co robimy. Prezentowanie i ciągłe powtarzanie idei, dla której się poświęcasz, przyciąga ludzi, którym Twoja idea jest równie bliska. 

W swojej pracy w organizacjach pozarządowych zawsze stawialiśmy na realne efekty. Zaangażowaliśmy do pomocy wiele znanych osób (m.in.: Jerzy Owsiak, Joanna Krupa, Martyna Wojciechowska…), współpracowaliśmy z największymi firmami (m.in.: Google, Shell, Deloitte) i mediami (Onet, Interia, INN Poland).  Stworzyliśmy akcje, które osiągnęły liczne sukcesy i za które otrzymaliśmy masę nagród i pochwał.

Teraz naszą wiedzę, doświadczenie i sprawdzone metody promocji akcji społecznych chcemy przekazać dalej, by także Twój projekt miał jeszcze większe szanse na sukces i przekazywał innym stałą, realną pomoc.

Wspólnie możemy sprawić, że ludzie na całym świecie dowiedzą się o Twoich działaniach i dołączą do Ciebie, byście razem mogli naprawiać to, co złe.

Dzięki wykorzystaniu naszych sposobów, będziesz dumny z tego co robisz i jak o tym piszesz. Poczujesz przypływ energii do działania, ale także większą pewność siebie, co spowoduje, że Twoja organizacja rozwinie skrzydła.

Przygotowujemy wszystko, co jest Ci potrzebne, byś zaistniał w świadomości innych ludzi jako organizacja godna zaufania, mająca wspaniałą misję i robiąca niesamowite rzeczy dla innych.


Tworzymy koncepcje kreatywne dla nowych stron, opracowujemy i wdrażamy także zmiany na już działających stronach. Skupiamy się przede wszystkim na odpowiednim przedstawieniu tego, co robisz. Najbardziej zależy nam na tym, by osoba, która wejdzie na Twoją stronę chciała zaangażować się w to, co robisz. Ty mówisz co jest dla Ciebie najważniejsze w danym momencie, my proponujemy i wprowadzamy zmiany.


W Twoich działaniach jest cała masa emocji, które możesz przekazać innym.  W dzisiejszych czasach nic tak nie angażuje jak historia, która wzbudza emocje. Wykorzystaj to, co masz wokół siebie, by inni mogli zrozumieć z czym mierzysz się na codzień. Na podstawie Twoich działań przygotowujemy teksty – zarówno te podstawowe, najważniejsze, które będą widnieć na Twojej stronie, jak też wartościowe artykuły na bloga czy social media. Pomożemy Ci także dopracować teksty, które już masz.


To jak wygląda Twoja strona www i jak promujesz swoje działania, wpływa na to kogo do siebie przyciągasz. Chcesz angażować ludzi, którzy są w stanie realnie Ci pomóc? Inwestuj swój czas i energię w wartościowe treści, grafiki i zdjęcia, a efekty przekroczą Twoje oczekiwania. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, możemy pomóc Ci w przygotowaniu jednej, dwóch, a także całej serii grafik na stronę www, social media czy do kampanii społecznej.


Jeśli jesteś na początku swojej drogi, lub czujesz, że coś jest nie tak, że potrzebujesz czegoś więcej, jesteśmy gotowi na przygotowanie dla Ciebie całej strategii, na której będziesz mógł opierać całą swoją komunikację przez długi czas.

Co zawiera przygotowana przez nas strategia komunikacji?
> pomysł i koncepcja – główne hasło (Twoje „Dlaczego”), opisy oraz identyfikacja wizualna,
> strategia content marketingowa oraz główne teksty, które dla Ciebie przygotujemy,
> narzędzia e-marketingowe, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że będziesz jeszcze bardziej widoczny (Google Ads, SEO, SEM, Facebook Ads, monitoring internetu, monitoring i analiza strony i inne, w zależności od potrzeb). 


1. Analizujemy Twoją obecną komunikację (strona www, maile, prezentacje, oferta)  i przygotowujemy zakres proponowanych zmian.
2. Przygotowujemy wycenę na podstawie zakresu zmian, które zechcesz wprowadzić.
3. Akceptujesz wycenę, ustalamy terminy realizacji zlecenia, opłacasz zlecenie.
4. Przesyłamy efekty naszych prac w wyznaczonym terminie.
5. Czekamy 7 dni na Twoje poprawki, sugestie zmian.
6. Wprowadzamy poprawki w wyznaczonym terminie.
7. Podsumowujemy współpracę.


Nawiązując współpracę, czujemy się członkami Twojego zespołu, pracujemy tak jakby od tego zależał los Twojej organizacji, stanowimy zespół ludzi walczących o wielką sprawę!

Zapraszamy do kontaktu! 

Mail: contact@socialmovershub.com
Tel: +48 608 390 251