Paulina Wójtowicz

E-mail: pwojtowicz@socialmovershub.com
Brief info

Przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna. Od 12 lat tworzy projekty i rozkręca biznesy pozytywnego wpływu. Prowadzona przez nią fundacja osiągnęła milionowy przychód w 2 roku działalności - bez wsparcia środków publicznych, głównie dzięki współpracy z biznesem oraz wdrażaniu innowacji i mechanizmów e-marketingowych w działania społeczne.

Właśnie dlatego stworzyła Social Movers Hub - by wspierać innych liderów w tworzeniu opłacalnych i efektywnych inicjatyw społecznych. Pomaga w budowaniu skalowalnych modeli biznesowych, nawiązywaniu współpracy z firmami, a także tworzeniu marek, które przyciągają. Przed czasami pandemii organizowała meetupy pt. „Startupy, które zmieniają świat na lepsze”.

Jest Fundatorką i Prezeską Fundacji Hearty, wspierającej dzieci z domów dziecka w przekazywaniu edukacji przyszłości, a także autorką takich akcji jak: KarmimyPsiaki.pl, Szkoła 3.0 (obecnie Hakersi.pl), czy engoplus.pl.

Za swoje kampanie marketingowe i inicjatywy otrzymała wiele nagród, w tym Laur Magellana - biznesową nagrodę za prowadzenie fundacji w przedsiębiorczy i innowacyjny sposób.

Przez ostatnie lata nawiązała współprace m.in. z takimi firmami jak: Google, Motorola, Deutsche Telekom (T-Mobile), UBS, Shell, Cisco, GE Healthcare, ArcelorMittal czy Delphi.

Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z ogólnopolskimi mediami, a do prowadzonych kampanii promocyjnych zaangażowała ponad 50 influencerów (celebrytów, blogerów, biznesmenów).