O nas

Pragniemy, aby świat był lepszym miejscem do życia.

Uważamy, że drogą do tego jest tworzenie odpowiedzialnych firm i organizacji, które wykorzystują przedsiębiorcze podejście do zmiany świata na lepsze.

Nasza wspólna droga zaczęła się w 2017 roku, ale każdy z nas już wcześniej działał na styku biznesu i organizacji społecznych. O tym jak powstało Social Movers Hub możesz przeczytać

Zespół

moje foto kwadrat

Paulina Wójtowicz

Founder & CEO

Przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna. Od ponad 12 lat, z sukcesem tworzy projekty i rozkręca startupy pozytywnego wpływu. Za swoje inicjatywy otrzymała kilka nagród, w tym biznesową nagrodę Laur Magellana za przedsiębiorcze prowadzenie fundacji. Dwie prowadzone przez nią organizacje osiągnęły milionowe przychody już w 2. i 3. roku działalności, bez korzystania z grantów. Głównie dzięki współpracy z biznesem oraz wdrażaniu innowacji i mechanizmów marketingu online. Wierzy, że nowe technologie pomagają zmieniać świat na lepsze, kiedy tylko są właściwie wykorzystywane. Dlatego w 2018 roku uruchomiła Fundację Hearty, której misją jest edukacja przyszłości oraz łączenie światów – dzieci i młodzieży z ludźmi biznesu i nowych technologii. W tym samym roku stworzyła Social Movers Hub – miejsce wspierające liderów w budowaniu opłacalnych organizacji i startupów pozytywnego wpływu.


Kopia Joanna SJ

Joanna Stępniewska-Janowska

Founder & Advisor

Marketerka zainteresowana złożonością ludzkiej psychiki oraz nowymi technologiami wykorzystywanymi do rozwiązania problemów społecznych.

Swoją drogę zawodową rozpoczęła od organizacji dużych przedsięwzięć skierowanych do tysięcy studentów oraz dbania o wizerunek Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jako p.o. Rzecznika Prasowego i organizatorka imprez masowych. Następnie w Fundacji Sarigato oraz Fundacji Hearty pracowała nad projektami społecznymi, wykorzystującymi nowe technologie.

Obecnie jest członkiem zespołu funduszu Venture Capital – Innovation Nest oraz Social Movers Hub, gdzie pomaga tworzyć rozpoznawalne brandy oraz efektywne procesy marketingowe.

Przem Simon

Przemek Simon Stanisz

Co-founder & Strategy Partner

Założyciel NorthStar Consulting. piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA; Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii itp.

Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu oraz skalowaniu biznesu zagranicę.

Aktywny w społecznościach technologicznych i startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, łącznie z Uniwersytetem Stanforda poprzez US-Polish Trade Council.

Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże organizacje jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.

Aktualnie jako specjalista efektywności biznesu skupia się na optymalizacji i skalowaniu strategii sprzedażowo-marketingowych z wykorzystaniem metodologii pozyskanych przy wieloletniej pracy doradczej.

eric wesner

Eric Wesner

Partner

Erik jest szanowanym mentorem, trenerem sprzedaży i biznesu. Autor książki „Success Made Simple”.

Wyróżniony w Forbes.com, WallStreet Journal, CNN Money, TIME Mag, MSNBC, New York Post, Washington Post i wielu innych. Rekordowy sprzedawca dla firmy Southwestern, gdzie pracował jako kierownik sprzedaży.

Trenował i szkolił setki osób w USA i Europie.

Nasze efekty

0
MILION ZŁ

przychodu w drugim roku działania naszej Fundacji Hearty

0
krajów

rozwinięcie firmy konsultingowej (specjalność: sprzedaż) z 2 osób w PL do oddziałów w 5 krajach

0
milionów osób

zasięgu jednej z naszych kampanii w social mediach

0 +
współpracujących firm

w ramach naszej Fundacji w pierwszych dwóch latach działania (m.in. UBS, Cisco, Google, Shell)

0
podopiecznych

m.in. z domów dziecka, którym zorganizowaliśmy zajęcia “edukacji przyszłości”

Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy

Portfolio współpracy

Mam ogromny apetyt na dalszą współpracę! O tym jak przekuć słabość w siłę, a z ułomności uczynić atut – Social Movers Hub wie jak mało kto.

Marek Lichota

Prezes stowarzyszenia “Apetyt na życie”

Social Movers Hub zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie prac. Wieloletnie doświadczenie w biznesie i trzecim sektorze pozwala łączyć te dwa światy z korzyścią dla obu stron. Nie znajdą Państwo lepszej na rynku.

Jakub Sobczyk

Specjalista ds. marketingu

A jak możemy pomóc Tobie, drogi Social MOVER’sie?